Key Market

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

1 Kg Gönen Baldo Pirinci ve 1 Kg 1 Kg Kırmızı İç Mercimek

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

121,33
Havale ile %2 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR
           
Ürün Kodu 143814335
Stok Kodu 1GP-1KM
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

 Reis Kalitesiyle Harmanlanan İkili: 1 KG Gönen Baldo Pirinci ve 1 KG Kırmızı İç Mercimek

 

Reis, sağlıklı ve lezzetli gıda ürünleri sunarak Türkiye'deki mutfakların vazgeçilmez markası haline gelmiştir. Reis Gönen Baldo Pirinci ve Reis Kırmızı İç Mercimek gibi özel ürünlerini bir araya getirerek hazırlanan bu ikili set, sofralarınıza sağlık ve lezzet katmaya yardımcı olacaktır.

 

NET AĞIRLIK: Reis Gönen Baldo Pirinç ve Reis Kırmızı İç Mercimek ürünlerimiz net 1 Kilogram gönen baldo pirinç ve kırmızı iç mercimektir ve ürünlerimizin gönderimi 1 kilogramlık görselde gözüken kendi paketleri içerisinde yapılmaktadır.

MUHAFAZA ŞARTLARI: Ürünlerimizi bez torbada serin ve rutubetsiz yerde, güneş ışığından koruyarak saklayınız. Kullanmadan önce gözden geçiriniz.

100 GR İÇİN BESİN ÖĞELERİ: Reis Gönen baldo pirincimizin 100 gramında (100 gram 1 bardağa eşittir.) 340 gram kalori, 4 gram diyetik lif, 73 gram karbonhidrat, 4 gram şeker, 26 gram protein bulunmaktadır.

Reis kırmızı iç mercimeğimizin ise 100 gramında (100 gram 1 bardağa eşittir.) 320 gram kalori, 0.26 gram doymuş yağ, 22 gram diyetik lif, 4 gram şeker, 26 gram protein bulunmaktadır.

Gönen Baldo Pirinci, yüksek lif oranı, düşük yağ içeriği ve çeşitli besin öğeleri açısından zengin olması nedeniyle sağlıklı bir besindir. Aynı zamanda, iyi bir enerji kaynağıdır 

 

Reis Kırmızı İç Mercimek ise, protein, lif, vitamin ve mineral açısından zengin bir besindir. 

 

Reis Gönen Baldo Pirinci ve Reis Kırmızı İç Mercimek ikili seti, bu iki özel ürünü bir arada sunarak lezzetli ve sağlıklı yemeklerin anahtarıdır. İki ürün birbirini mükemmel şekilde tamamlar ve farklı lezzetler oluşturmak için kullanılabilir. Bu set ile sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak çok kolaydır.

 

Siz de sofralarınıza sağlık ve lezzet katmak istiyorsanız, Reis Gönen Baldo Pirinci ve Reis Kırmızı İç Mercimek ikili setini tercih edebilirsiniz. Bu özel ikili, sağlıklı ve lezzetli yemeklerin anahtarıdır. Reis kalitesiyle birleşen bu ürünleri deneyin ve farkı hissedin.

 

223

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?