Key Market

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

1 Kg Basmati Pirinç - 1 Kg Pilavlık Bulgur

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

178,30
Havale ile %2 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR
           
Ürün Kodu 143814345
Stok Kodu 1BSP-1BP
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

 Reis İkili Lezzet: 1 KG Basmati Pirinç - 1 KG Pilavlık Bulgur

 

Reis Basmati Pirinç ve Reis Pilavlık Bulgur ikilisi, lezzetli ve sağlıklı bir yemek alternatifi sunar. Bu ikili, en kaliteli pirinç ve bulgur tanelerinden özenle seçilerek hazırlanmıştır.

 

NET AĞIRLIK: Reis Basmati Pirinç ve Reis Pilavlık Bulgur ürünlerimiz net 1 Kilogram Reis Basmati Pirinç ve 1 Kilogram Reis Pilavlık Bulgurdur ve ürünlerimizin gönderimi görselde gözüken kendi paketleri içerisinde yapılmaktadır.

MUHAFAZA ŞARTLARI: Ürünlerimizi bez torbada serin ve rutubetsiz yerde, güneş ışığından koruyarak saklayınız. Kullanmadan önce gözden geçiriniz.

100 GR İÇİN BESİN ÖĞELERİ:

Reis Basmati pirincimizin 100 gramında ise  (100 gram 1 bardağa eşittir.) 350 gram kalori, 79 gram karbonhidrat, 8 gram protein bulunmaktadır.

Reis Pilavlık Bulgurun 100 gramında ise  (100 gram 1 bardağa eşittir.) 340 gram kalori, 70 gram karbonhidrat, 7 gram diyetik lif, 1 gram şeker, 0,5 gram yağ, 0,14 gram doymuş yağ, 10 gram protein bulunmaktadır.

 

Reis Basmati Pirinci , uzun taneli bir pirinç çeşidi olarak bilinir ve özellikle Hindistan ve Pakistan gibi ülkelerin mutfaklarında sıkça kullanılır. Reis Basmati Pirinci, sağlıklı bir besindir ve çeşitli vitaminler, mineraller ve lif açısından zengindir.

 

Reis Pilavlık Bulgur ise, özenle seçilmiş doğal buğday tanelerinin elenmesi ve temizlenmesiyle hazırlanır. İnce bir dokuya sahip olduğu için pilavın kıvamını ve lezzetini arttırır. Bulgur, buğdayın kabuğunun çıkarılması ve kırılmasıyla elde edilir. Bu işlem, besin değerini korurken, aynı zamanda lezzeti de arttırır.

 

Reis Basmati Pirinç ve Reis Pilavlık Bulgur ikilisi, sağlıklı beslenmeyi kolaylaştırmak ve lezzetli yemekler sunmak için tasarlanmıştır. Bu ikilinin kullanımı oldukça kolaydır ve farklı yemek tariflerinde kullanılabilecek çok yönlü bir üründür. Örneğin, çorba, salata, pilav ve dolma gibi birçok yemekte kullanılabilir.

 

Reis Basmati Pirinç ve Reis Pilavlık Bulgur ikilisi, en kaliteli tanelerden seçilerek hazırlanmıştır ve sağlıklı bir diyet için ideal bir yemek alternatifi sunar. Bu ürünü deneyerek, lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz.

1126

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?