Key Market

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

2.5 Kg Reis Kırmızı İç Mercimek ve 1 Kg Reis Köftelik Kısırlık Bulgur

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

151,92
Havale ile %2 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR
           
Ürün Kodu 143814364
Stok Kodu 1KB-2,5KM
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

 Reis İkili Lezzet: 2.5 KG Reis Kırmızı İç Mercimek ve 1 KG Reis Köftelik Kısırlık Bulgur

 

Reis Kırmızı İç Mercimek ve Reis Köftelik Kısırlık Bulgur ikilisi, sağlıklı ve besleyici bir beslenme planı arayanlar için ideal bir seçimdir. Bu ikili, bir arada sunulan iki farklı tahıllı ürünü birleştirir ve yemek tariflerinizi daha lezzetli hale getirir.

 

NET AĞIRLIK: Reis Kırmızı İç Mercimek ve Reis Köftelik Kısırlık Bulgur ürünlerimiz net 2500 Gram Kırmızı İç Mercimek ve 1 Kilogram Köftelik Kısırlık bulgurdur ve ürünlerimizin gönderimi görselde gözüken kendi paketleri içerisinde yapılmaktadır.

MUHAFAZA ŞARTLARI: Ürünlerimizi bez torbada serin ve rutubetsiz yerde, güneş ışığından koruyarak saklayınız. Kullanmadan önce gözden geçiriniz.

100 GR İÇİN BESİN ÖĞELERİ:

Reis kırmızı iç mercimeğimizin  100 gramında (100 gram 1 bardağa eşittir.) 320 gram kalori, 0.26 gram doymuş yağ, 22 gram diyetik lif, 4 gram şeker, 26 gram protein bulunmaktadır.

Reis Köftelik, Kısırlık Bulgurun ise 100 gramında (100 gram 1 bardağa eşittir.) 314 gram kalori, 67,40 gram karbonhidrat, 0,83 gram yağ, 9,6 gram protein bulunmaktadır.

Reis Kırmızı iç mercimek yüksek protein, lif ve vitamin içeriği açısından zengin bir besindir. Sağlıklı bir bakliyat türüdür.

 

Reis Köftelik Kısırlık Bulgur, tam buğday tanesinin kabuğunun öğütülmesiyle elde edilen bir tahıl ürünüdür. Köfte yapımında kullanılan köftelik kısırlık bulgur, lezzetli ve sağlıklı alternatifler arayanlar için ideal bir seçimdir.

 

Reis Kırmızı İç Mercimek ve Reis Köftelik Kısırlık Bulgur birbirleriyle uyumlu lezzetler sunar ve sağlıklı beslenme için mükemmel bir seçenektir. Bu malzemeleri kullanarak birçok farklı yemek yapabilirsiniz ve sağlıklı bir diyetin bir parçası olarak düzenli olarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

215

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?