Key Market

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

560 Gram Az Kavrulmuş (Çiğ) Ballı Yer Fıstığı Ezmesi

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 16:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )

149,81
Havale ile %2 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK TEMİN EDİLEMEMEKTEDİR
           
Ürün Kodu 1212722
Stok Kodu 560AKB
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

LAÇOKO  560 Gram Şekersiz, Katkısız, Glutensiz, Doğal Az Kavrulmuş (ÇİĞ) Ballı Yer Fıstığı Ezmesi (560Gram) 

LAÇOKO Şekersiz, Katkısız, Glutensiz,  Doğal Az Kavrulmuş Ballı Yer Fıstığı Ezmesi %100 Doğaldır. Katkı maddesi, domuz yağı, ilave şeker, tatlandırıcı, trans yağ vb. ürünler İÇERMEZ.

NET AĞIRLIK: Ortalama kavanoz ağırlığı 310gr olup ürün net 560 Gram ilave şekersiz, katkısız, glutensiz, doğal ballı fıstık ezmesidir.

İçindekiler;

%90 Az Kavrulmuş Tuzsuz Yer Fıstığı

%10 Çiçek Balı

Alerjen Madde: Yer Fıstığı

Püre kıvamında ve pürüzsüz bir yapısı mevcuttur. 

(Diğer Kuru Yemişler ile Aynı Banttan geçmektedir.)

100 Gr İçin Besin Öğeleri;

Enerji: 654,82kcal

Protein: 25,76gr

Karbonhidrat: 11,25gr

Yağ (gr): 54,62gr

Şeker(gr):8,75gr

Ürün Ambalaj Bilgileri;

Paşabahçe Cam Kavanoz kullanılmaktadır.

Hacim : 580 cc

Ürün Boyu : 118,7 mm

Ürün Çapı : 99,91mm

Ambalaj Yüksekliği: 122,7 mm

Ambalaj Eni: 130mm

Raf Ömrü;

Tüm ürünlerimiz günlük olarak taze üretilmekte olup raf ömrü 1 yıldır fakat aromasının kaybolmaması için Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi 4-6 aydır.

Sipariş Süreci;

Saat 10.59’a kadar verilen siparişler aynı gün,11.00’dan sonra verilen siparişler ertesi iş gününde kargo firmasına teslim edilir

Üretim Süreci;

Ürünlerimiz %100 Osmaniye yer fıstığı olup, yeni mahsul olarak toplanmaktadır. Toplanan fıstıklar gerekli hijyen kuralları ve ortam şartları içerisinde çuvallar ile firmamıza gelmektedir. Firmamıza gelen fıstıklar güneş görmeyen kapalı kazanlar ile muhafaza edilmektedir. Siz müşterilerimizin deneyimine sunulması için fıstıklar otomatik döküm makinelerimiz ile buluşarak el değmeden cam kavanozlara doldurulmaktadır. Üretim bitiminde ise etiket basımı yapılarak üzerlerine tavsiye edilen tüketim tarihleri eklenmektedir. Siparişleriniz, üzerine ürüne özel yapılmış strafor içerisinde korunaklı paketleme ile sizlere gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz, afiyet olsun.

Teslimat Süreci;

Satışa sunulan tüm ürünler kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken mağazamız tarafından hasar kontrolünden geçer. Buna rağmen istemesek de kargo firması ürünlerimizi teslim aldıktan sonra taşıma sırasında hatalı veya dikkatsiz bir şekilde taşıyabilir.

Bu nedenle ürünü teslim alırken orijinal kutusunda, kargo paketinde veya üründe hasar, darbe, kırık, kusur tespit ettiğiniz durumlarda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturabilirsiniz. Kargo görevlileri, ürün teslimatı sırasında ürünü kontrol etmenizi beklemek zorunda ve hasarlı gönderiler için zabıt tutmakla yükümlüdür.

“Hasar Tespit Tutanağı” tutturduğunuz tüm ürünlerde hasar bedeli kargo firmasından karşılanmakta ve sizin talebiniz üzerine yeni ürün gönderimi tarafımızca sağlanmaktadır.

Maalesef teslim aldığınız kargolarınız için kargo firması siparişinizi teslim ettikten sonra kargo hasar tespit tutanağı düzenletemezsiniz.

Sizleri mağdur etmemek adına hasar tespit tutanağı düzenletmediğiniz takdirde kargo kaynaklı sorun olduğunu kanıtlayamadığımız için hasar bedeli kargo firmasından değil firmamız tarafından karşılanacaktır.

İşletme Bilgileri;

İşletmemiz tarım ve orman bakanlığı tarafından onaylıdır. İşletme kayıt no: TR-34-K-214937

ADRES: Soğanlık Yeni Mahalle, Cenap Şahabettin Sokak, No:3/A Kartal/İstanbul

 

104

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?